DONMA SORUNU YAŞAYANLAR İDM İLE İNDİRİP İZLEYE BİLİR VEYA ALTERNATİF VİDEOLARDAN MAİLV ~ OKRU VİDEO SEÇENEKLERİNDEN KALİTESİNİ 360p SEÇİP İZLEYEBİLİRLER


Reklamı Geç
1


ALTERNATİF

ALTERNATİF

ALTERNATİF

555 Görüntülenme
Avatar Korra Efsanesi 1.Sezon Türkçe Dublaj

Avatar Korra Efsanesi 1.Sezon Türkçe Dublaj

The Legend of Korra kurgusal Avatar: Son Havabükücü dünyasında, bu dizideki olaylardan 72 yıl sonrasında geçmektedir. Dünya dört ulusa ayrılmıştır: (Kuzey ve Güney) Su Kabilesi, Hava Tapınağı, Toprak Krallığı ve Ateş Ulusu. Dizinin odağı olan "bükme", bazı insanlarda (ve hayvanlarda) bulunan dört ulusla etkileşen elementleri (su, toprak, ateş ve hava) telekinetik olarak kullanma yeteneğidir. Bükme, dizide Çin ve diğer Asya dövüş sanatlarına benzer olarak canlandırılan ruhsal ve bedensel alıştırmalar yardımıyla gerçekleştirilir.

Yalnızca bir kişi, yani "Avatar", dört elementi de bükebilir. Dünyanın dört ulusu arasında döngüsel olarak reenkarne olan Avatar dünyadaki barış ve dengeyi korumaktan sorumludur. The Legend of Korra Güney Su Kabilesi'nden on yedi yaşındaki bir kız olan Avatar Korra üzerine odaklanmıştır. Dizinin başlangıcında, su bükme, toprak bükme ve ateş bükme konusunda ustalaşmıştır fakat Aang ve Katara'nın en küçük çocuğu olan Tenzin'den hava bükmeyi öğrenmesi gerekmektedir.

Dizinin çoğunluk kısmı, Avatar: Son Havabükücü'de meydana gelen savaşın bitmesinden sonra ortaya çıkan Uluslar Birleşik Cumhuriyeti'nin başkenti Cumhuriyet Şehri'nde geçmektedir. Dizinin yaratımcıları tarafından "Manhattan Asya'da olsaydı" şeklinde tanımlanan bircizgifilmizle metropolis, her ulustan insan için bir buluşma noktası oldu. Şehir sakinlerinin tutkusu "pro-bükme ," bir ateş, bir su ve bir toprak bükücüden oluşan iki takımın bükme teknikleriyle birbirlerini sahadan atmasına dayanan bir oyundur.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

20 yorum

  1. bircizgifilmizle
  1. bircizgifilmizle
    1. bircizgifilmizle
 1. bircizgifilmizle
  1. bircizgifilmizle
  1. bircizgifilmizle
 2. bircizgifilmizle