Avatar Son Hava Bükücü dizisi kesinleşti

bircizgifilmizle
07 Mar 2020
Avatar Son Hava Bükücü dizisi kesinleşti

Yılların en iyi animelerinden olan Avatar serisinin Netflix uyarlaması için Avatar: Live Action dizisi resmi olarak kesinleşti. Ayrıca animenin orijinalinde seslendirme yapan bazı karakterler de oynaması için ikna edilmeye çalışılıyor.

 

Netflix Avatar dizisi kesinleşti!

Avatar Netflix dizisi olarak platformda yerini alacak. Sevenleri, gelen resmi karar üzerine sosyal medyada büyük bir sevinç yaşadı.İzleyicilerin Netflix duyurusundan sonra merakla beklediği Avatar: Live Action dizisi resmi olarak Netflix dizi listesine eklendi!Animasyon serisinin yapımcıları olan Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko bu serinin yapımında önemli rol alacak! Ayrıca ünlü film yapımcısı Dan Lin çıkacak dizinin yapımcısı olarak görev alacak. Gelen açıklamaya göre oyuncular sadece beyaz ırktan olmayıp, her kültüre uygun olarak karma şekilde oyuncu seçimi yapılacak. Bu haber Avatar hayranlarının beklentilerini fazlasıyla arttırmış durumda. Kaynak: Netflix Avatar dizisi kesinleşti!

 

Aynı zamanda Michael ve Bryan, Zuko’nun ve Korra Efsanesindeki General Iroh’un (Zuko’nun torunu) seslendirmesini yapan Dante Basco’yu çıkacak dizide rol alması için ikna etmeye çalışıyor.

Netflix Avatar dizisi kesinleşti!

Jessie Flower’ın (Toph’u seslendiren aktör) dediklerine göre Netflix, Avatar: Live Action dizisinin başta 2020’de çıkacağını açıklasa da dizi çekimleri henüz başlamadığından ve aynı zamanda oyuncu seçimlerinin bazıları devam ettiğinden (Özellikle Ateş Ulusu ve Toprak Krallığı karakterleri için özellikle Kuzey Asya ve Güneydoğu Asya’dan oyuncu arayışları devam ediyor) dizinin çıkış tarihi 2021’i bulabilir. Kısaca önümüze henüz net bir tarih koyulmadı. Çekim için özellikle Kanada başta olmak üzere mekan arayışları devam ediyor.

Netflix Avatar dizisi kesinleşti!

Yorumlar

Avatar

2 yorum

  1. Avatar
  2. Avatar
error: İçerik Korunuyor !!